All prices in USD
$100

Business Story

Why this business was started

Aksine karmaşıklık görmeyecek olan tüketiciler için basit, kullanışlı, yüksek kaliteli ve son derece kaliteli bir tasarım olan mağazadır. Hepsi bir İlhamdan geçer. Olabildiğince çalıştık ve büyüleyici ürünler kurarak çok fazla mağaza araştırıyoruz. Her şeyi iyi kategorize bulabilirsiniz.

The reason of selling this business

Para kazanmanın bedelini yönetmek için daha fazla zaman yok.

What's involved in running this business

Diğer dropshipping mağazalarına benzer şekilde, ürün ekleme ve eğilimi, siparişleri yerine getirme ve doğabilecek her türlü müşter i hizmeti sorunuyla ilgilenme.

This business was founded: about 3 years ago
Time to run this business: approximately 7 hours per week

Expenses

 • Shopify plan
  $51
  /month

Sale Includes

 • Physical inventory

  Not available for starter stores
 • Logo and branding assets

  Not Included
 • Personal support after sale

  Alıcı mağazayı çalıştırmaya hazır olana kadar kişisel destek e-posta yoluyla sağlanacaktır. İhtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmak için çok açık olacağız.
 • Domain

  Not Included
 • Product photos

  bazı şaşırtıcı ürün fotoğrafları siz eklediğinizde otomatik olarak mağazaya yükledikleri ali ürünlerle birlikte gelir.
 • Social media

  Not Included
 • Suppliers

  Not available for starter stores
 • Mailing List

  1subscribers

Seller‘s Advice

How to grow this business

Yeni mal sahipleri ürün kataloğuna eklenmeye devam etmek, Instagram ve diğer sosyal medya profillerini büyütmeye devam etmek, Facebook / Instagram üzerinden hedefli reklamlar yayınlamak ve bu mağazayı bir marka olarak büyütmeye devam etmek için mükemmel bir konumda.

Skills to have

Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar herkes doğrudan bu işe girebilir ve bu tür işleri haftada birkaç saat çalışarak yapabilir

Share

fs
funny s.Current store owner
hello bir dropshıpğpıng satıcısı olarak yeni tema yeni ürünlerle karşınızdayım aklınıza takılan bir soru varsa yardımcı olabilirim

Tags

Similar Businesses

Sold businesses

Our features for a secure experience

Exchange Trust

 • Verified revenue and traffic
 • Secure messaging platform
 • Escrow payment system
 • Dedicated migration team
Learn more

Why use Exchange?

Exchange is the largest and fastest-growing marketplace for Shopify e-commerce stores

Verified listing data

The revenue and traffic data that you see on each listing is pulled directly from its Shopify account. This means that the data has been verified. Exchange reviews and monitors listings for thorough and accurate information.

Secure messaging platform

You will be able to communicate with sellers via a secure messaging platform. After you log in and request information from a listing, sellers are notified and have the ability to respond. When you are ready, you can make an offer.

Encrypted payment capture

Exchange and Escrow.com have partnered together to provide you with safe transactions that have bank encryption, making sure that payment is securely captured. Escrow.com ensures that its users pass verification checks before transactions can proceed.

Take time to inspect the business

Once you submit payment to Escrow.com and the payment has been secured, the funds are held until you confirm that all assets received are as negotiated. You can use the inspection period to ask the seller any extra questions about the business.

Safe store transfer

When the transaction is finalized, the dedicated migration team at Exchange will begin the process of making you the new owner of the store. Buyers and sellers will be notified via an email from the Exchange team once store transfers have been completed.

Post-purchase 24/7 Shopify support

Once you log into your Shopify account for the first time and choose a subscription plan, Shopify Support Gurus are available 24/7 to help you with the settings of the store.