All prices in USD
$50

Business Story

Why this business was started

Web sitesi oluşturma eğlendim. Tamamen işlevsel. İş modelini öğrenmeme yardımcı olan genel bir dropshipping mağazası açmaya karar verdim. Şu anda mağaza çok sayıda test ürünleri. Bu mağaza ölçeklendirmek ve büyümek için harika olurdu. Farklı iş girişimlerinin peşinden gidiyorum ve artık bu mağazayı yönetmek için zamanım yok.

The reason of selling this business

Birine web sitesini büyütmeye devam etmek için bir fırsat vermek istiyorum.

What's involved in running this business

Siparişleri izlemek ve dropshippers'a talimat vermek. Şu anda tüm ürünler Oberlo uygulamasından geçmektedir, bu nedenle siparişleri ve teslimatçıları yönetmenize yardımcı olur

This business was founded: about 3 years ago
Time to run this business: approximately 4 hours per week

Expenses

 • Shopify plan
  $5
  /month

Sale Includes

 • Physical inventory

  Not available for starter stores
 • Logo and branding assets

  elefon desteği ve sitenin telefon veya e-posta yoluyla nasıl çalıştırılacağı hakkında açıklama. Maksimum 8 saat
 • Personal support after sale

  Telefon desteği ve sitenin telefon veya e-posta yoluyla nasıl çalıştırılacağı hakkında açıklama..............................................................................
 • Domain

  Not Included
 • Product photos

  . Maksimum 8 saat
 • Social media

  Not Included
 • Suppliers

  Not available for starter stores
 • Mailing List

  Not Included

Seller‘s Advice

How to grow this business

5 yılın kazandırdığı bilgi ve tecrube birikimi altın ve gümüş üzerinde yöresel motifleri ve tipik osmanlı desenleri ile işlenmiş takılar, mevcut geniş ürün yelpazemiz ve zevkinize göre tasarlanıp özenle üretilen siparişleriniz olarak güven kalite ve uygun fiyat garantisiyle siz dost ve müşterilerimize sunuyoruz.

Skills to have

HAYIR

Share

sA
store A.Current store owner
Ürünlerimizi sürekli güncel tutarak,ticari ahlakı güvenden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini baz alarak kaliteli ve üstün hizmeti sunmaya devam etmektir.

Tags

Similar Businesses

Sold businesses

Our features for a secure experience

Exchange Trust

 • Verified revenue and traffic
 • Secure messaging platform
 • Escrow payment system
 • Dedicated migration team
Learn more

Why use Exchange?

Exchange is the largest and fastest-growing marketplace for Shopify e-commerce stores

Verified listing data

The revenue and traffic data that you see on each listing is pulled directly from its Shopify account. This means that the data has been verified. Exchange reviews and monitors listings for thorough and accurate information.

Secure messaging platform

You will be able to communicate with sellers via a secure messaging platform. After you log in and request information from a listing, sellers are notified and have the ability to respond. When you are ready, you can make an offer.

Encrypted payment capture

Exchange and Escrow.com have partnered together to provide you with safe transactions that have bank encryption, making sure that payment is securely captured. Escrow.com ensures that its users pass verification checks before transactions can proceed.

Take time to inspect the business

Once you submit payment to Escrow.com and the payment has been secured, the funds are held until you confirm that all assets received are as negotiated. You can use the inspection period to ask the seller any extra questions about the business.

Safe store transfer

When the transaction is finalized, the dedicated migration team at Exchange will begin the process of making you the new owner of the store. Buyers and sellers will be notified via an email from the Exchange team once store transfers have been completed.

Post-purchase 24/7 Shopify support

Once you log into your Shopify account for the first time and choose a subscription plan, Shopify Support Gurus are available 24/7 to help you with the settings of the store.